Loading...
Organizacja koncertów, kabaretów i spektakli2018-03-15T20:34:04+00:00

Organizujesz koncert i potrzebujesz pomocy?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Festiwale

Doskonale wiemy jaką odpowiedzialność niesie za sobą organizacja Festiwalu. Rejestracja uczestników, przygotowanie materiałów promocyjnych, odpowiednie skoordynowanie wymagań i możliwości technicznych. Festiwal to praca polegająca na znalezieniu równowagi i pomysłów, umiejętność rozmowy i negocjacji, to dbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół . Za nami spore doświadczenie płynące z organizacji Wakacyjnego Miasta Kobiet, dlatego dziś możemy stanąć przed Wami, poprosić o wzięcie kilku głębokich oddechów i przedstawienie swoich pomysłów. Zbierzemy w całość każdą, nawet raczkującą koncepcję, nadamy jej kształtu i pomożemy w organizacji Waszego Festiwalu., biorąc na siebie całą odpowiedzialność organizacyjną. 

Koncerty

Dzięki temu, iż od ponad 25 lat organizujemy koncerty w ramach Tennis Music Festival, zawsze staramy się zachować idealny balans pomiędzy jakością i ceną. Znając osobiście wiele ikon naszej branży muzycznej, jesteśmy w stanie negocjować stawki najbardziej rozchwytywanych postaci, na rzecz naszego klienta.

Mrozu, Mezo, Natalia Przybysz, Grzegorz Turnau, Maria Sadowska, czy Zakopower to tylko niektóre gwiazdy, z którymi współpracowaliśmy.

W zależności od budżetu organizujemy także koncerty lokalnych artystów np. zespołu „Jackpot” finalisty popularnego talent show „Must Be The Music”.

Sztuki Teatralne | Kabarety | Festiwale

Jeśli pragniesz podejść do sprawy nietypowo i zaskoczyć swoich uczestników, będziemy namawiać Cię na wybór sztuki teatralnej lub występu kabaretu. W tej materii proponujemy dwie możliwości – zaplanowania występów od A do Z, bądź nadania im wyjątkowego charakteru, zaczerpniętego u źródła sztuki improwizowanej. Zdecyduj sam przed występem o jego ostatecznym kształcie albo wybierz opcję z większą dozą zaskoczenia i oddaj decyzyjność uczestnikom tego wydarzenia.

Wśród propozycji: występy komików, pionierów polskiej sceny stand-upowej, grup kabaretowych oraz grup teatralnych z elementami improwizacji.

Wynajem sceny:

W wynajem sceny kompleksowo zaopatrujemy klientów, oferując im takie elementy jak:

  • konstrukcje trawersowe,

  • podesty sceniczne,

  • obicie sceny

  • i inne układy umożliwiające zbudowanie wskazanej konstrukcji.

Oferujemy elementy od małych podestów dla jednego prelegenta do dużych konstrukcji koncertowych. To wszystko można stworzyć z systemów scenicznych. Rodzajów systemów jest wiele, każda firma ma swoje preferowane. Najważniejsza cecha, która łączy je wszystkie to praktycznie nieskończona możliwość konfiguracji. I tak jak z klockami Lego – im więcej elementów posiadasz, tym większe masz możliwości budowy.

Wszystkie elementy, które posiadamy na wynajem, stanowią grupę układów nowych lub bardzo zadbanych. Chcemy, aby nasi klienci, korzystając z usług wynajmu elementów konstrukcji scenicznych, mieli świadomość współpracy na najwyższym poziomie.

Oprawa wizualna:

Oświetlenie estradowe oraz profesjonalne nagłośnienie to klucz do nadania Twojemu wydarzeniu indywidualnego charakteru. Profesjonalne oświetlenie imprez to element składowy każdego zaplanowanego wydarzenia, którego organizator kładzie nacisk na oprawę wizualną. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów, oferujemy wynajem oświetlenia na imprezy dowolnego pokroju, wraz z transportem, montażem i demontażem.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: reflektory wielkogabarytowe, stroboskopy, blinder’y, wytwornice dymu oraz hazery, reflektory, projektory multimedialne, rzutniki multimedialne, wysokiej jakości listwy LED, reflektory LED.

Odpowiednio dobrane nagłośnienie jest jednym z najważniejszych elementów, by organizowane wydarzenie odniosło sukces. Jeśli więc planujesz konferencję, szkolenie, prezentację lub koncert, to w Bono Events znajdziesz najnowszy i najbardziej profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni zestaw tak, aby uzyskać jasne, mocne i czyste brzmienie.

ZAUFALI NAM

ZOBACZ KTO ZAUFAŁ DOŚWIADCZENIU BONO EVENTS

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Wypełnij formularz i powiedz nam co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?