Loading...
organizacja eventów, imprezy integracyjne, eventy firmowe w Szczecinie2018-03-15T20:33:44+00:00

Organizujesz event i potrzebujesz pomocy?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Podstawą sukcesu firmy jest dobrze zgrany zespół pracowników. Taki efekt można uzyskać m.in. poprzez organizację wyjazdów integracyjnych, imprezy tematycznej czy gry miejskiej.

  • Impreza integracyjna:

Każde dobrze prosperujące przedsiębiorstwo powinno posiadać w swoim kalendarzu miejsce na imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Pozwala ona na znaczną poprawę relacji w zespole, który jest fundamentem sukcesu każdej firmy. Odprężająca wycieczka, uroczysty bankiet, a może odrobina sportowej rywalizacji? Bono Events z pewnością pomoże Wam profesjonalnie zrealizować event Waszych marzeń.

  • Impreza tematyczna:

Organizacja imprezy tematycznej to doskonała okazja, aby odejść od tradycyjnych form integracji pracowników, poprzez wzbogacenie wydarzenia o niecodzienną scenografię, kostiumy i rekwizyty. Boogie Night, futbolowe szaleństwo, a może wyprawa Wikingów? Sami zdecydujcie, w jaki sposób spędzicie ten wyjątkowy wieczór.

  • Gra miejska:

Gry miejskie organizowane przez naszą firmę mogą przybrać kształt gry z wykorzystaniem otwartej przestrzeni, jak i zostać zorganizowane w miejscu zamkniętym z powierzchnią dostosowaną do Twoich potrzeb. Scenariusze, które przygotowujemy są niepowtarzalne, dlatego wybierając ten rodzaj aktywności, masz pewność, że podobna historia nigdy nie zostanie powielona. Zasady gry są proste, punktem wyjścia jest dobranie odpowiednich zespołów, na które czekają wyjątkowe zadania, testy i zagadki, rozwiązywane w trakcie przemierzanych tras według ustalonego wcześniej scenariusza.

ZAUFALI NAM

ZOBACZ KTO ZAUFAŁ DOŚWIADCZENIU BONO EVENTS

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Wypełnij formularz i powiedz nam co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?