Loading...
obsługa techniczna, hostessy2018-03-15T20:34:47+00:00

Potrzebujesz ludzi na czas eventu?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zaufaj naszej odpowiednio wykwalifikowanej kadrze – nastawienie i umiejętność pracy w zespole to tylko wierzchołek góry lodowej, zbudowanej z wartości, którymi kierujemy się przy każdej współpracy. U podstaw natomiast – jesteśmy zawsze solidnie przygotowani, staramy się wyprzedzić o krok wszelkie utrudnienia, zastanawiając się nad rozwiązaniem problemów, zanim ujrzą one światło dzienne. Umiemy dobrać odpowiednich ludzi do każdej okoliczności, dlatego nie ma sytuacji, które wprawiają nas w zakłopotanie.

Hostessy

Nasze hostessy to osoby gotowe obsłużyć każdy, nawet najbardziej wymagający event. Począwszy od spotkań biznesowych, po obsługę stoik promocyjnych, wydarzeń sportowych, biur zawodów, stref gastronomicznych czy obsługi stoisk targowych. Zawsze rzetelnie przygotowane, dobrane idealnie pod względem umiejętności interpersonalnych pod proponowany event – to właśnie w tych małych szczegółach tkwi sekret naszej profesjonalnej obsługi.   

Prowadzący

Prowadzący, czy konferansjer to osoba, która nadaje odpowiedni ton i koloryt proponowanemu wydarzeniu. Elastyczność z jaką podchodzimy do doboru takiej osoby, zaczyna się po Waszej stronie, korzystając z naszych sugestii zauważysz, że współpracujemy zarówno z lokalnymi konferansjerami jak i osobistościami rozpoznawalnymi na terenie całego kraju. Nadaj klasy swojemu spotkaniu.

Obsługa techniczna

Zgrany zespół, który zapanuje nad każdym wydarzeniem, to gwarancja Twojego spokoju ducha
i bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie nadzorować wszystkie składowe eventu, specjalnie po to, byś Ty mógł się cieszyć każdą, nawet najmniejszą atrakcją, przeznaczając swój czas na dobrą zabawę. Twój spokój jest źródłem naszego sukcesu i satysfakcji. Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu!

ZAUFALI NAM

ZOBACZ KTO ZAUFAŁ DOŚWIADCZENIU BONO EVENTS

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Wypełnij formularz i powiedz nam co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?