Organizacja imprezy dla klientów „Grupa Azoty”

Bono Events   •   Październik, 2018

Niedawno mieliśmy przyjemność pomóc w przygotowaniu wydarzenia, które organizowała Grupa Azoty. Z tej okazji w szczecińskim Hotelu Dana odbył się koncert Doroty Miśkiewicz. Aby słuchacze mogli cieszyć się wspaniałymi doznaniami muzycznymi, trzeba było zająć się całą strefą techniczną. Na potrzeby tego wydarzenia zbudowaliśmy więc scenę i przygotowaliśmy odpowiednie nagłośnienie. Zapewniliśmy też obecność konferansjera, który prowadził wieczór i z klasą oraz elegancją wprowadził publiczność w koncertowy nastrój.

Na tym jednak wydarzenie się nie skończyło. W planie atrakcji znalazł się jeszcze między innymi rejs statkiem, w którego organizacji również chętnie pomagaliśmy. Zaaranżowaliśmy również specjalne stanowisko dla recepcji VIP oraz  przygotowaliśmy stosowne identyfikatory dla każdego z gości.

Równie ciekawym pomysłem była wycieczka po Zakładach Chemicznych w Policach, czyli jednej z flagowych inwestycji Grupy Azoty. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział we wszystkich wymienionych wydarzeniach i ponownie współpracować z tak profesjonalnym partnerem.

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Scenariusz

  • Dekoracje

  • Zakwaterowanie

  • Atrakcje

Jeżeli chcielibyście zorganizować podobną imprezę dla pracowników swojej firmy, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie wycenimy organizację eventu i pomożemy w doborze jak najlepszego miejsca na zorganizowanie takiego wydarzenia.

Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu.

Skontaktuj się z nami.

Stworzymy dla Ciebie niezapomniane wydarzenie!

2019-02-13T13:53:38+00:00