Loading...
atrakcje na imprezy i eventy2018-03-15T20:11:28+00:00

Potrzebujesz atrakcji dodatkowych na swoje wydarzenie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dodatkowe atrakcje – to oferta dla osób, które nie lubią się powtarzać. Dobór odpowiednich dodatków do Twojego eventu pozwoli przyozdobić go nie tylko wyjątkowym smakiem, to uczta dla klientów, którzy pragną uczynić swój event wyjątkowym.

Event bar

To koktajle i mieszanki alkoholi z różnych zakątków świata, o których nigdy nie śniłeś. Wybierz zestaw serwowany w towarzystwie świeżych składników i ekskluzywnych dodatków!

Pokaz barmański

Wybierz swój koktajl barowy, zabierz ze sobą dozę niewiarygodności, szczyptę zaskoczenia i pozwól oczom cieszyć się z pokazów wykonywanych przez wyspecjalizowane, wąskie grono barmanów! Jest to nowatorski sposób na urozmaicenie i uatrakcyjnienie organizowanej przez Państwa imprezy, który polega na wykorzystaniu różnorodnych technik barmańskich oraz na widowiskowym i efektownym podrzucaniu, podbijaniu, turlaniu butelek, szejkerów, lodu. Pokaz może być łączony z elementami pirotechnicznymi (płonący bar, butelki, koktajle).

Bar molekularny

Bar molekularny to koktajl na bazie trzech składników: barmańskich umiejętności, fizyki
i chemii. Dostrzeżesz to, co niewidzialne i posmakujesz tego, co niezwykłe!

Pokaz live cooking

W trakcie eventu, potrawy przygotowywane będą na Waszych oczach – Szef Kuchni gotując na żywo, zaprasza na scenę gości. Dzięki temu mamy możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrza oraz późniejszej konsumpcji dań przygotowanych przez najlepszych kucharzy.

Pokaz rewii tanecznej

Możemy przygotować dla Państwa dowolny pokaz taneczny. Klasyczna rewia taneczna taka jak Moulin Rouge, tematyczne pokazy, do których można zaliczyć między innymi podróż Dookoła Świata, spotkanie w którym poznajemy Cztery Żywioły, wycieczkę na Daleki Wschód, Gorączkę Sobotniej Nocy, Karnawał w Rio i Karnawał Wenecki.

Pokaz Fireshow

Pokazy ogniowe to gwarantowany dreszczyk emocji – szczególnie w godzinach wieczornych. Nasi kuglarze mogą wykonać dla Państwa firmy zarówno niezwykle atrakcyjny performance na scenie, jak
i mogą stać się „stojącą atrakcją” w różnych sferach konferencji: przy wejściu do hotelu, przy ściance zdjęciowej itp.

DJ

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo również zdecydować się na współpracę
z naszym DJ-em.

ZAUFALI NAM

ZOBACZ KTO ZAUFAŁ DOŚWIADCZENIU BONO EVENTS

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE

Wypełnij formularz i powiedz nam co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?